Welcome to The Bundle Co.’s website, a solution to help you be your best self by bringing you ready-made bundles of some of the best online courses and ebooks on the Internet!

Follow us on Instagram!

search
Afiliacja
/Afiliacja

Dlaczego warto być naszym afiliantem ? — napewno się zastanawiasz.

Na początek Twoi obserwatorzy pokochają Cię za to! Nasze pakiety są dla nich tak wielką szansą, że będą Ci dziękować do końca życia. Poza tym płacimy naprawdę dobrze, więc jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Wysokie zarobki

Większość naszych partnerów nie może nawet uwierzyć, ile pieniędzy z nami zarabiają. Mówimy Ci, że nasze pakiety sprzedają się jak świeże bułeczki, więc sprzedasz dużo, a co za tym idzie, dużo zarobisz! Zróbmy to!

Zero kłopotów

Potrzebujesz więcej godzin w ciągu dnia? To najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy, ponieważ nie musisz tworzyć własnego produktu, zarządzać obsługą klienta, rozwiązywać problemów technicznych ani nic!

Wdzięczni obserwujące

Wiemy o tym, że czasami obserwujący mogą być podstępni i narzekać, jeśli reklamujesz produkt. Jednak nie z nami. Nasze pakiety są tak wielkim błogosławieństwem, że są wdzięczni, że się nim dzielisz.

Jak brzmi zarabianie ponad 50K USD w mniej niż tydzień?

W każdym pakiecie mamy afiliantów, którzy zarabiają ponad 3 000 $, 5 000 $, 10 000 $, 20 $, 30 000 $, a nawet 50 000 $! Ty promujesz nas swoim obserwującym, a my zapewniamy niesamowite szkolenia produktowe i sprzedażowe, abyś mógł jak najlepiej je wykorzystać. Działajmy!

"Jestem bardzo wdzięczna za to, że dodaliście mnie do bundla, ja do tej pory nie mogę uwierzyć w ten sukces. Taka możliwość naprawdę wypada jeden raz, i naprawdę odmienia nasze życie i biznes na leprze.”

Madeleine Olivia

Nasze pakiety naprawdę przynoszą zyski!

Zarobki 0
Zero kłopotów 0
Wdzięczni obserwujące 0

Wysoka sprzedaż

Z punktu widzenia klienta pakiet jest całkowicie oczywisty, więc dzięki naszym wskazówkom i codziennym praktycznym wskazówkom i sztuczkom wszyscy jesteście w stanie sprzedać setki (jeśli nie tysiące) jednostek.

50% prowizji

Ponieważ nasze pakiety są produktem cyfrowym, wszyscy mamy większe marże i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjną prowizję. Ha! Porównaj to 50% z 4% Amazona!

Wysokie zarobki

Wysoka prowizja pomnożona przez dużą sprzedaż może oznaczać tylko jedno! Poważnie, w każdym pakiecie mamy partnerów zarabiających 3 000 $, 5 000 $, 10 000 $, 20 000 $, 30 000 $, a nawet 50 000 $ lub więcej. Wszystko w ciągu tygodnia

Szczęśliwi followersi

W każdym pakiecie partnerzy zawsze otrzymują setki wiadomości od swoich obserwujących, w których są wdzięczni za niesamowitą możliwość zakupu i dziękują im za udostępnianie

Trening sprzedaży

Nie musisz być ekspertem od marketingu, aby zarabiać z nami; robimy to od dawna i chętnie Cię nauczymy. Pomoże to sprzedawać wiele zestawów, ale także pomoże ci w karierze!

Dalsza zaleta

Jako partner będziesz pierwszym, który dowie się o naszych kolejnych pakietach na wypadek, gdybyś chciał przedstawić e-kurs lub e-book, który możesz mieć w jednym z naszych pakietów. Jesteś pierwszą osobą, do której się zwracamy!

Jaką prowizję oferujemy?

Prowizja, którą oferujemy, to hojne 50%. Porównaj to z 4%, które oferuje Amazon! Ponadto nasz plik cookie działa dłużej niż cała sprzedaż pakietu, co oznacza, że nie przegapisz ani jednej sprzedaży. W przeciwieństwie do Amazon, gdzie Twój obserwujący musi dokonać zakupu w ciągu 24 godzin, aby otrzymać prowizję, tutaj otrzymasz zapłatę, nawet jeśli Twój obserwujący potrzebuje kilku dni na podjęcie decyzji o zakupie

Ile pieniędzy mogę zarobić?

Nie bylibyśmy w stanie powiedzieć. Niektórzy z naszych partnerów zarobili od 1 do 2 tys. dolarów, a niektórzy ponad 50 tys. dolarów. Sprzedaż, którą wygenerujesz, będzie zależała od liczby Twoich obserwujących, Twojego zaangażowania, tego, jak trafne jest Twoje konto w stosunku do promowanego pakietu oraz włożonego wysiłku. Ale możemy Ci powiedzieć, że generalnie nasze pakiety sprzedają się naprawdę dobrze i jeśli naprawdę chcesz zarabiać pieniądze, zdecydowanie możesz! Doświadczenie nie jest wymagane, zapewnimy szkolenie promocyjne, abyś mógł w pełni je wykorzystać. Jeśli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami i radami oraz włożysz w to pracę, będziesz na dobrej drodze do zarobienia bardzo dużej prowizji. Obiecujemy!

Kiedy i jak otrzymam zapłatę?

Płatność jest wysyłana przez Paypal zazwyczaj cztery tygodnie po sprzedaży. Jednak dla tych, którzy zarobili ponad 25 000 $, zazwyczaj dajemy również opcję przelewu bankowego, jeśli to możliwe

Skąd będę wiedział, ile sprzedałem?

Korzystamy z oprogramowania partnerskiego, dzięki czemu możemy śledzić, która sprzedaż pochodzi od kogo. Będziesz mieć własną nazwę użytkownika i hasło i będziesz mógł zobaczyć w dowolnym momencie, w prawdziwym życiu, za każdym razem, gdy jeden z Twoich obserwujących kupi pakiet i ile to dla Ciebie znaczy

Zgubiłem się, co to jest bundle?

Przepraszamy, jeśli nie wchodzisz ze strony głównej, możesz nawet nie wiedzieć, co tu robimy! Nasze pakiety to zbiór dziesiątek starannie dobranych kursów i programów online, które jesteśmy w stanie sprzedawać przez tydzień z 98%+ rabatem od pierwotnej ceny dzięki umowie, którą wynegocjowaliśmy z każdym z nauczycieli. Możesz przeczytać więcej i zobaczyć kilka przykładów tutaj.

Czy są jakieś wymagania, aby zostać afiliantem?

I to jest. Nie akceptujemy influencerów, którzy mają mniej niż 10 000 obserwujących + minimum 250 polubień na post na Instagramie. Jesteśmy małym zespołem i mamy bardzo ograniczone możliwości zarządzania i obsługi naszych podmiotów stowarzyszonych, dlatego musimy skupić się na tych, którzy mają większą publiczność

Czy to nie brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdą?

Tak, to prawda, ale to nie czyni go nieprawdziwym ani oszustwem, po prostu świetnie! Wiele osób było w przeszłości bardzo sceptycznie nastawionych do tego, że będzie to dla nich korzystne, gdy po raz pierwszy wysłaliśmy im e-mail, dlatego zachęciliśmy ich, aby skontaktowali się z kimś, kto pracował z nami w przeszłości i bezpośrednio zapytali ich o ich doświadczenia – wiedzieliśmy, że ich przekonają! Na szczęście bardzo się rozwinęliśmy i większość ludzi słyszała już o naszych pakietach, ale jeśli tak nie jest i nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z każdym, kto pracował z nami w przeszłości!

Chcę zostać afiliantem! Jak mogę złożyć wniosek?

Po prostu wyślij nam wiadomość e-mail z linkiem do głównych kanałów mediów społecznościowych, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Nasz e-mail to kontakt (małpa) thebundleco (kropka) com.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.