Welcome to The Bundle Co.’s website, a solution to help you be your best self by bringing you ready-made bundles of some of the best online courses and ebooks on the Internet!

Follow us on Instagram!

search
O nas
/O nas

Nasz zespół pracuje bardzo ciężko żebyś ty nie musiał(a)!

Zakup kompleksowego kursu online może wydawać się dość kosztowną inwestycją. Ale co by było, gdyby wszystkie kursy o których marzysz, zebrały się w magiczny pakiet w cenie jednego…?

Współpraca zamiast konkurencji ożywa.

Bundle to dosłownie ożywające powiedzenie „współpraca zamiast konkurencji”. Łącząc siły jesteśmy w stanie zaoferować coś o tak wysokiej wartości że ciężko się powstrzymać, więc wygrywają wszyscy!

Klienci

Współtwórcy

Partnerzy

Klienci

Najpierw przeszukujemy sieć, aby wybrać najlepsze kursy online, jakie możemy znaleźć. Następnie przekonujemy twórców kursów, aby pozwolili nam je sprzedać za ułamek ich normalnej ceny, dzięki czemu możesz kupić je wszystkie razem za cenę jednego!

Współtwórcy

Współpraca z nami daje naszym współtwórcom możliwość wykorzystania materiałów, które już stworzyli, aby uzyskać masową ekspozycję i rozwinąć swoją listę e-mailową. Co więcej, zarabiają dużo pieniędzy dzięki udanym pakietom.

Afiliacje

Nasi afilianci nas kochają. Nasze pakiety są tak niesamowitą okazją, że sprzedają się jak ciepłe bułeczki. A duża sprzedaż pomnożona przez hojną prowizję, którą oferujemy, zdecydowanie oznacza dużo pieniędzy! Wdzięczni obserwujący to wisienka na torcie