Welcome to The Bundle Co.’s website, a solution to help you be your best self by bringing you ready-made bundles of some of the best online courses and ebooks on the Internet!

Follow us on Instagram!

search
Współtwórcy
/Współtwórcy

Dlaczego warto być współtwórcą?

Współtwórcy są twórcami e-booków w pakiecie bundle. Dołączając jeden ze swoich kursów / e-booków do naszych pakietów, zarobisz sporo pieniędzy, uzyskasz dużą widoczność, powiększysz swoją listę e-mailową i nie tylko.

Wysokie zarobki

Większość naszych współpracowników nadal nie mogą uwierzyć, że zarobili tyle pieniędzy razem z nami! Mówimy na bank, nasze pakiety działają, a ty zarobisz więcej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe!

Ogromna ekspozycja

Współpraca z nami jako współtwórca to świetny sposób na budowanie świadomości marki bez inwestowania pieniędzy i uzyskiwanie tysięcy referencji i wzmianek o Twoim e-kursie czy e-booku na zawsze.

Prawdziwe partnerstwa

To także świetny sposób na poznanie innych influencerów w Twojej branży i budowanie z nimi relacji. Uwielbiamy to, jak w każdym pakiecie nasi współtwórcy współpracują ze sobą, aby jak najlepiej go wykorzystać!

Czy ufasz decyzjom biznesowym Jenny Kutcher?

Od Ashlyn Carter czy Natalii Benson po Jennę Kutcher, The Everygirl, Create & Cultivate czy Elsa’s Wholesome Life, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi twórcami kursów w Internecie i nie możemy się doczekać współpracy z Tobą.

"Jestem bardzo wdzięczna za to, że dodaliście mnie do bundla, ja do tej pory nie mogę uwierzyć w ten sukces. Taka możliwość naprawdę wypada jeden raz, i naprawdę odmienia nasze życie i biznes na leprze.”

Madeleine Olivia

Nasze pakiety naprawdę przynoszą korzyści.

Pieniądze 0
Ekspozycja 0
Promocja 0

Ekspozycja

W każdym pakiecie mamy ponad 200 wpływowych osób, które o tym rozmawiają i wspominają o naszych współtwórcach i ich e-kursach. W naszym ostatnim pakiecie ich obserwacje łącznie powiększyły się o 25 milionów obserwujących!

Świadectwa

Oprócz tego otrzymasz tysiące referencji i wzmianek o Twoim kursie online na zawsze, niektóre od naprawdę wielkich nazwisk, więc to jest ogromne.

Adresy e-mail

Wreszcie, będziesz mógł rozwinąć swoją listę e-mailową o tysiące ludzi, którzy już udowodnili, że są gotowi zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w edukację dotyczącą rozwoju ich biznesu!

Prowizje

Z punktu widzenia klienta pakiet to rzecz oczywista, więc w ten sposób sprzedaje się o wiele więcej jednostek niż w przypadku samodzielnej sprzedaży kursu. A jeśli sprzedasz więcej jednostek, oznacza to więcej pieniędzy!

Bonusy

Oprócz płacenia za każdy sprzedany pakiet, zapłacimy Ci również za dodanie Twojego e-booka do naszego pakietu, jako podziękowanie za współpracę z nami. Współpracując z nami nie ma możliwości przegrania!

Przyszłe zarobki

Dzięki naszym pakietom zyskasz tysiące nowych klientów, którzy są szczerze zainteresowani tym, co masz do zaoferowania. Ci, którym spodoba się Twój produkt, mogą zdecydować się na stały klient.

Kto może uczestniczyć jako współtwórca?

Każdy, kto posiada produkt cyfrowy (ebook, kurs online, zestaw wideo itp.), który mieści się w kategorii pakietu, może wziąć w nim udział. Zwykle kontaktujemy się z byłymi podmiotami stowarzyszonymi, a następnie wypełniamy pozostałe miejsca, wyszukując e-kursy znalezione w Internecie. Jeśli masz e-kurs lub ebook i chcesz zostać uwzględniony, możesz również skontaktować się z nami osobiście. Weźmiemy pod uwagę temat, spis treści, projekt i treść strony sprzedażowej.

Ile pieniędzy zarobię?

Nie bylibyśmy w stanie powiedzieć. Niektórzy z naszych współpracowników zarabiają od 3 000 do 5 000 $, a niektórzy 500 000 $ + (prawdziwa historia). Współtwórcy zarabiają prowizję w wysokości 70% od każdego sprzedanego pakietu, więc ci, którzy mają większą lub bardzo lojalną obserwację, zwykle zarabiają całkiem sporo. Ponadto 20% całej sprzedaży partnera zostanie podzielone między tych, którzy przekazali zawartość pakietu na podstawie wniesionej wartości. W każdym razie pewne jest to, że zarobisz znacznie więcej niż to, do czego jesteś przyzwyczajony, więc nie ma nic do stracenia, tylko do wygrania.

Kiedy i jak otrzymam zapłatę?

Dbamy o wszystkie płatności. dystrybucję produktów i obsługę klienta i zapłaci Ci, wysyłając obniżkę za pośrednictwem Paypal lub przelewu bankowego cztery tygodnie po sprzedaży.

Skąd mam wiedzieć, ile sprzedałem?

Korzystamy z oprogramowania partnerskiego, dzięki czemu możemy śledzić, która sprzedaż pochodzi od kogo. Będziesz mieć własną nazwę użytkownika i hasło i będziesz mógł zobaczyć w dowolnym momencie, w prawdziwym życiu, za każdym razem, gdy jeden z Twoich obserwujących kupi pakiet i ile to dla Ciebie znaczy.

W jaki sposób wybieramy produkty, które chcemy dołączyć?

Zazwyczaj najpierw kontaktujemy się z byłymi podmiotami stowarzyszonymi i pytamy, czy mają jakiś e-kurs, który chcieliby przedstawić. Zawsze staramy się włączać naszych partnerów, gdy tylko jest to możliwe. Następnie wypełniamy pozostałe miejsca, wyszukując e-kursy znalezione w Internecie. Bierzemy pod uwagę temat, spis treści, cenę oraz stronę sprzedażową (zarówno projekt jak i treść). Jeśli mamy dwa kursy e-kursowe o podobnej jakości, traktujemy Twoje obserwowanie/zaangażowanie jako rozstrzygający remis.

Jakich produktów szukamy?

Chcielibyśmy poinformować, że jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą bez względu na temat kursu, ale prawda jest taka, że jeśli masz bardzo wyjątkowy kurs lub bardzo niszowy kurs, możemy nie mieć innych kursów, z którymi moglibyśmy go połączyć. W każdym razie nie masz nic do stracenia, wysyłając go do nas. Pomyśl, że nawet jeśli masz kurs wędkarstwa lub ezoteryki, w końcu uda nam się skompletować pakiet hobby. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wyślij ją do nas, a my zobaczymy, co da się zrobić!

Czy to nie brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Tak, to prawda, ale to nie czyni go nieprawdziwym ani oszustwem, po prostu świetnie! Wiele osób było w przeszłości bardzo sceptycznie nastawionych do tego, że byłoby to dla nich korzystne, kiedy po raz pierwszy wysłaliśmy im e-mail, dlatego zachęciliśmy ich, aby skontaktowali się z kimś, kto pracował z nami w przeszłości i bezpośrednio zapytali ich o ich doświadczenia – wiedzieliśmy, że ich przekonają! Na szczęście bardzo się rozwinęliśmy i większość ludzi słyszała już o naszych pakietach, ale jeśli tak nie jest i nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z każdym, kto pracował z nami w przeszłości!

Kocham to! Jak mogę złożyć wniosek?

Jeśli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę jeden z Twoich produktów do jednego z naszych pakietów, wyślij nam adres URL strony sprzedaży i swój identyfikator na Instagramie, a my dodamy go do naszego arkusza kalkulacyjnego kursów/e-booków. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy przygotowywać pakiet, w którym będzie dobrze pasować! Nasz e-mail to kontakt (małpa) thebundleco (kropka) com.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.